18.9.2019. 23:05
0
PSG sa tri gola nadigrao Real Madrid
Mečevima u grupama A, B, C i D nastavljeno je prvo kolo Lige prvaka, najelitnijeg nogometnog takmičenja u Europi.

PSG i  Real Madrid večeras su također odmjerili snage, a uvjerljivu pobjedu od čak tri gola razlike odnio je PSG.

Nakon što je Angel Di Maria postigao gol za vodstvo u 14. minuti, ponovo mu je to uspjelo i u 33. minuti kada je sa vrha šesnaesterca postigao majstorski gol za vodstvo Parižana od 2:0.

Ni u nastavku Real nije dolazio do prilika koje bi dale nadu za povratak u igru.

Do kraja meča PSG je postigao još jedan gol i to preko Meuniera u nadoknadi što je značilo samo potpuni krah večerašnjeg blijedog izdanja Reala.

PSG sada gostuje kod Galatasarayja, dok će Real igrati kući protiv Club Bruggea.