16.6.2016. 16:53
0
Engleska na krilima Vardyja i Sturridgea srušila Vels u 92. minuti
U velikom ostrvskom derbiju na EURO-u u Francuskoj, Engleska je danas pobijedila Vels sa 2:1 u sklopu grupe B.

Piše: Haris Ahbabović

Velšani su poveli golom Garetha Balea iz 42. minute koji je gol Harta pogodio iz slobodnjaka. Ipak, Roy Hodgson pravi izmjene u drugom poluvremenu koje će itekako uroditi plodom.

Prvo je Jamie Vardy, koji je zamijenio Kanea, pogodio za 1:1 u 56. minuti, a onda je Daniel Sturridge u sudijskoj nadoknadi utakmice pogodio za prvu pobjedu Gordog Albiona na ovom EP.

U drugoj utakmici ove grupe Slovačka je jučer pobijedila Rusiju sa 2:1.