9.4.2017. 15:00
0
Španjolska: Slavlje Valencije u Granadi
Nogometaši Valencije s uvjerljivih su 3-1 (2-0) slavili na gostovanju kod Granade u utakmici 31. kola španjolskog prvenstva.

Dvostruki strijelac za Valenciju u prvom poluvremenu bio je Talijan Simone Zaza u 19. i 21. minuti. Na 3-0 povisio je Santi Mina u 55. minuti, a konačnih 3-1 postavio je Argentinac Ezequiel Ponce u 65. minuti.

Valencia je stigla do 11. pobjede u sezoni i sa 39 bodova zauzima 12. mjesto, dok je Granada sa 20 bodova ostala na predzadnjem, 19. mjestu i prijeti joj ispadanje u drugu ligu. Vodeći Real Madrid ima 72 boda, tri više od drugoplasirane Barcelone koja ima i utakmicu više od Madriđana.