21.10.2017. 15:40
0
Velika drama na Stamford Bridgeu: Chelsea nakon preokreta pobijedio Watford sa 4:2
U okviru 9. kola engleske Premier lige, fudbaleri Chelseaja su na svom Stamford Bridgeu pobijedili Watford sa 4:2.

Piše: Haris Ahbabović

Pedro Rodriguez je doveo Plavce u vodstvo u 12. minuti, ali su se Stršljenovi vratili pred sami kraj prvog dijela preko Abdoulayea Doucourea. Preokret Watfordu je donio Roberto Pereyra na samom otvaranju drugog poluvremena.

Ipak, Chelsea stiže do preokrata tako što postiže tri gola. Prvo je Michy Batshuayi u 71. minuti izjednačio na 2:2, a tri minute prije kraja novi gol za Plavce postiže Cesar Azpilicueta. Konačnih 4:2 u 90. minuti postavlja Michy Batshuayi.

Chelsea je sada četvrti na tabeli, dok je Watford pao na petu poziciju.