23.10.2018. 23:00
0
Dybala za pobjedu, Juventus na pragu plasmana u knockout fazu
U derbiju večeri, Juventus je na Old Traffordu slavio protiv Manchester Uniteda rezultatom 1:0.

Od samog početka utakmice, Juventus je bio bolji protivnik na terenu, dok je United prikazao svoju, sada već možemo reći standardnu igru pod vodstvom Jose Mourinha. Tako je Stara dama do pogotka stigla već u 17. minuti, a strijelac gola je bio Dybala.

Možda i jedinu pravu šansu na utakmici United je imao u 75. minuti, kada je šut Paula Pogbe završio na stativi.

Nakon tri kola, Juventus je stopostotan, te ima devet bodova, United četiri, Valencia dva, a posljednji na tabeli Young Boys imaju jedan bod.