3.11.2018. 22:17
0
Stara dama "melje" sve pred sobom: Juventus do 10. pobjede u 11 kola, u Torinu pao Cagliari
Juventus je u okviru 11. kola talijanske Serije A u Torinu dočekao ekipu Cagliarija.

Piše: Haris Ahbabović

Stara dama je na kraju slavila sa 3:1, te je Juventus sada u 11 utakmica upisao čak 10 pobjeda i samo jedan remi.

Poveli su domaći preko Dybale već u prvoj minuti, a onda je Joao Pedro izjednačio u 36. minuti. Svega dvije minute kasnije, autogol postiže Bradarić za 2:1. Konačnih 3:1 postavlja Cuadrado pred sami kraj utakmice.

Miralem Pjanić je igrao do 71. minute kada ga je zamijenio Alex Sandro. Juve je i dalje vodeći sa 31 poenom, dok je Cagliari na 12. poziciji sa 13 bodova.