18.9.2019. 22:56
0
Atletico Madrid i Juventus odigrali neriješeno
Mečevima u grupama A, B, C i D nastavljeno je prvo kolo Lige prvaka, najelitnijeg nogometnog takmičenja u Europi.

Snage su večeras odmjerili Atletico Madrid – Juventus, a duel je završen rezultatom 2:2.

U prvih 45 minuta  igrala se dominantna igra, puna borbe između Atletico Madrida i Juventusa, ali bez golova.

Prvi pogodak zabilježen je u prvoj minuti nastavka utakmice.

Ekipa Maurizija Sarrija povela je odmah poslije poluvremena i to atraktivnim golom Cuadrada.

Vodstvo na 2:0 Juventus je povećao u 65. minuti, a  strijelac je bio Blaise Matuidi.

Samo minut kasnije Madriđani smanjuju vodstvo na 2:1.

Ubačaj iz slobodnog udarca je Gimenez glavom poslao prema petercu, tamo je utrčao Savić koji se samo 'naklonio' za 2:1.

Pogodak za 2:2 postigao je Herrera u 90. minuti.