30.10.2019. 21:05
0
Napoli i Atalanta u derbiju kola podijelili bodove
U 10. kolu Serije A fudbaleri Napolija i Atalante su podijelili bodove, a konačan rezultat bio je 2:2.

Napoli je dosta bolje ušao u meč, a to im se vrlo brzo i isplatilo. Već u 16. minuti Callejon je centrirao, a precizan za vodstvo domaćina bio je Maksimović.

Pred kraj prvog dijela utakmice, Atalanta ipak uspijeva stići do izjednačenja, a strijelac je bio Freuler.
U nastavku utakmice, Napoli je nastavio sa ofanzivnom igrom, pa tako u 71. minuti opet stižu do vodstva, a mrežu je zatresao Milik.

Ipak, igračiAtalante se nisu predavali, pa su samo nekoliko minuta pred kraj stigli do izjednačenja. Ovaj put gol je dao Iličić.

Napoli se nalazi na četvrtoj poziciji sa 18 bodova, dok je Atalanta treća sa 21 bodom.