23.11.2019. 20:28
0
Manchester City nakon preokreta slavio protiv Chelseaja
U derbiju 13. kola engleskog Premiershipa Manchester City je slavio protiv Chelseaja rezultatom 2:1.

Odmah na početku utakmice vidjeli smo po jednu dobru šansu s obje strane. Prvo je De Bruyne propustio odličnu priliku za pogodak, a potom s druge strane i Willian.

Prvi pogodak smo vidjeli u 21. minuti kada je mrežu Građana zatresao Kante. Ipak samo dvije minute kasnije De Bruyne postiže pogodak za izjednačenje. A onda osam minuta kasnije, Mahrez donosi i potpuni preokret za City.

Iako je i u drugom poluvremenu bilo nekoliko šansi s obje strane, rezultat je ostao 2:1.

Liverpool je prvi sa 37 bodova, Leicester je drugi sa 29, City ima 28, a onda Chelsea 26.