26.9.2020. 22:49
0
Slavlje Intera: Utakmica puna preokreta donijela sedam pogodaka
Na stadionu Giuseppe Meazzi večeras se, u okviru drugog kola, igrao meč između Fiorentine i Intera.

Utakmica je donijela sedam pogodaka, a pobjedu je odnio domaći tim rezultatom 4:_3.

Već u trećoj minuti zabilježen je gol, kada je mrežu domaćina pogodio Christian Kouame.

Pred kraj prvog poluvremena golom Martneza rezultat je bio 1:1.

U nastavku susreta domaćin stiže do preokreta zahvaljujući autogolu Federico Ceccherinija u 52. minuti utakmice.
Za 2:2 u 57. minuti pogađa Gaetano Castrovili.
U  63. minuti Federico Chiesa pogađa za 2:3.

Nakon toga uslijedila je fantastična završnica meča. Igrao se 87. minut utakmice kada je Romelu Lukaku pogodio nakon asistencije Hakmijia.

Samo par minuta nakon tog pogotka za 3:3 stigao je i odlučujući pogodak koji je donio tri boda Interu, a strijelac gola bio je Danilo D'Ambrosio nakon asistencije Alexisa Sancheza.