18.9.2021. 18:25
0
Premijer liga BiH: Posušje u samom finišu susreta stiglo do boda protiv Radnika
Fudbaleri Posušja i Radnika odigrali su bez pobjednika u 9. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Rezultat je glasio 1-1.

Radnik je u vodstvo doveo mladi Bojan Marković u 12. minuti susreta. Za 21-godišnjeg Markovića je ovo bio 4 gol ove sezone u Premijer ligi.

Posušje je do poravnanja stiglo u drugoj minuti sudijske nadoknade, a strijelac je bio Luka Begić.

Posušje nakon ovog susreta ostaje na 11. poziciji tabele Premijer lige BiH, dok je Radnik i dalje posljednjeplasirani sa dva boda manje. Tim iz Bijeljine je i dalje jedini tim bez pobjede u novoj sezoni.