6.4.2022. 18:32
0
Pobjeda Sarajeva nad Igmanom u prvom meču polufinala Kupa BiH
Fudbaleri Sarajevo pobijedili su danas na Koševu ekipu Igmana iz Konjica sa 2:0 u prvoj utakmici polufinala Kupa Bosne i Hercegovine.

Branitelji naslova opravdali su ulogu favorita i stekli sigurnu prednost za revanš, koji će biti odigran 20. aprila, vjerovatno na Grbavici.

Domaći su poveli u 28. minuti golom Avramovskog, koji se najbolje snašao na odbijenu loptu nakon što je Šećerović iz slobodnog udarca pogodio prečku.

Konačan rezultat postavio je Čataković u 70. minuti, udarcem sa dvadesetak metara.

U drugom susretu polufinalu od 18 sati u Vrapčićima igraju Velež i Tuzla City.