26.3.2023. 20:30
0
Slovačka - Bosna i Hercegovina 2:0: Slovačka poduplala vodstvo
Reprezentacija Bosne i Hercegovine, gostuje na Nacionalnom stadionu u Bratislavi, u sklopu drugog kola grupe J, u utakmici protiv Slovačke.

Bosna i Hercegovina je u četvrtak slavila u Zenici na Bilinom polju rezultatom 3:0 protiv Islanda, dok je Slovačka remizirala sa Luksemburgom 0:0, navodi Avaz.

Ove dvije reprezentacije su se susrele već četiri puta, a Zmajevi su 3 puta odnijeli pobjedu, dok su Slovaci slavili jednom.

Utakmica Portugal - Luksemburg se igra u istom terminu.

41' - Haraslin pogađa za 2:0. Užasna igra reprezentacije BiH. Predstava fudbalera doista graniči sa sramotnim.

38' - Ponovo opasna situacija za Slovake. Reprezentacija BiH je nadigrana u dosadašnjem dijelu utakmice.

30' - Sreća za našu reprezentaciju. Polievka je bio sam, ali je užasno zahvatio loptu.

26' - Loša reakcija Zmajeva nakon centaršuta Hadžiahmetovića. Ostaje 1:0 za Slovačku.

21' - Dedić je imao odličan prodor, ali nije uspio da šutira na gol Dubravke.

18' - Zmajevi izgledaju pogubljeno na terenu poslije gola.

13' - Gubi Bosna i Hercegovina. Robert Mak pogodio sa 25 metara. Loša reakcija odbrane i golmana Šehića.
10' - Slovaci opasniji u prvih 10 minuta. Njihove prilike nisu na sreću donijele ništa domaćoj ekipi.

6' - Imao je priliku Gazibegović da istrči kontru, ali je zaustavljen.

4' - Fauliran je Duda. Slovačka će imati slobodni udarac. Mak šutira preko gola.

1' - Počela je utakmica. IDEMO ZMAJEVI!