0
Rukometaši Bosne furioznom pobjedom započeli pohod na Premijer ligu BiH
Najefikasniji pojedinac susreta bio je Bosnin Benjamin Čičkušić sa 11 golova

Rukometaši sarajevske Bosne krenuli su u pohod na povratak u Premijer ligu Bosne i Hercegovine.

"Studenti" su u zaostaloj utakmici 1. kola Prve lige FBiH - grupa Jug savladali Velež rezultatom 35:22 (18:10).

Rukometaši Bosne zasluženo su došli večeras do pobjede u derbiju starih rivala. "Studenti" su od prve minute bili bolji rival, a na poluvrijeme su otišli sa osam gola prednosti.

Sarajlije su opravdale ulogu favorita i na kraju došli do uvjerljive pobjede.

Najefikasniji pojedinac susreta bio je Bosnin Benjamin Čičkušić sa 11 golova.

Podsjetimo, ova utakmica je prvobitno otkazana na molbu Veleža zbog viroze među igračima, navodi Avaz.